Strona główna Redakcja Kontakt
 kliknij  für deutschsprechende Freunde  for English speaking friends
szukaj:
Adres
Jak do nas trafić?
Ogłoszenia
Zarządzenia
Aktualności
DZIENNIK
Szkoła z klasą
Plan lekcji
Dzwonki
Kalendarium
Dni wolne
Matura 2021
Biblioteka
Dokumenty
Podręczniki 2021/2022
Dyrektor
Nauczyciele
Pedagog
Doradca zawodowy
Inni pracownicy
Samorząd
Program Samorządu
Henryczki
Złoty Absolwent
Prezydium
Terminarz zebrań
Regulamin Rady
Konto Rady Rodziców
Ubezpieczenie
Wychowawcy
Ogłoszenia
Samorząd Słuchaczy
Podręczniki 2021/2022
Terminy zjazdów
Godziny lekcyjne
Rekordy
Absolwenci
Filmy
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Listy gratulacyjne
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1


Deklaracja dostępności cyfrowej
Nieobecni: D. Maj, M. Kapelan.

1. 8.00-8.45 – klasy: 1a, 1b, 1c - gr. D. Maj, M. Kapelan - zajęcia rozpoczynają się o godz. 8.55.
3-4. 9.50-11.40 – klasa 2a – j. angielski - E. Szostak.
3-4. 9.50-11.40 – klasa 2c – j. angielski -- I. Wojniak.
3-4. 9.50-11.40 – klasa 2b – religia - A. Jokiel.
5. 11.50-12.35 – klasy: 2a, 2b, 2c – gr. p. D.Maj – j. polski - J. Strześniewski.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecny Pani: D. Maj.

6. 12.45-13.30 – klasa 2a - j. angielski - M. Kapelan.
6. 12.45-13.30 – klasa 2c - j. angielski - J. Gorczyca.
6. 12.45-13.30 – klasa 2b - j. angielski - I. Wojniak.
7. 13.40-15.20 – klasy: 1a, 1b, 1c – gr. D. Maj – koniec zajęć.
napisał(a): Jarosław Strześniewski |

2-3. 8.55-10.35 – ćwiczenia maturalne z matematyki - klasy I.
2. 8.55-9.40 – klasa 1a – gab. nr 3 - G. Ludwikowska.
2. 8.55-9.40 – klasa 1b – gab. nr 1 - A. Kostrzewińska.
2. 8.55-9.40 – klasa 1c - gab. nr 21 - M. Freyter.
3. 9.50-10.35 – klasa 3c – gab. nr 3 - I. Wojciechowska.
3. 9.50-10.35 – klasa 3c – gab. nr 1 - G. Ludwikowska.
3. 9.50-10.35 – klasa 3c – gab. nr 21 - M. Freyter.
5-6-7. 12.30-14.25 – klasy II - wykłady z matematyki dla uczniów klas II - D. Wojniak, P. Stawisiński.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecna: M. Freyter.

2. 8.55-9.40 – klasa 2b – pp - W. Adamczyk - zamiast 8 lekcji w czwartek.
3. 9.50-10.35 – klasa 1b – geografia - B. Gębusia.
4. 10.55-11.40 – klasa 1b – – geografia - B. Gębusia.
5. 11.50-12.35 – klasa 1c – chemia - K. Nowacka.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecna: A. Kostrzewińska.

1.8.00-8.45 – klasa 2b - zajęcia rozpoczyna o godz. 8.55.
3. 9.50-10.35 – ćwiczenia maturalne dla klas II – aula - I. Rogowska, W. Adamczyk, A. Jokiel.
4. 10.55-11.40 – ćwiczenia maturalne dla klas II – aula - I. Rogowska, W. Adamczyk, G. Ludwikowska, P. Mucha.

5. 11.50-12.35 – klasa 1b - geografia - B. Gębusia.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecni: M. Szczepański, J. Strześniewski.

2. 8.55-9.40 – klasa 1a - zajęcia rozpoczynają się o godz. 9.50.
5. 11.50-12.35 – klasa 2a – j. polski podst. – czytelnia - A. Smutek.
6. 12.45-13.30 – klasa 1a- pp - W. Adamczyk.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecni: M. Szczepański; J. Strześniewski, I. Rogowska, A. Kostrzewińska - od godz. 12.00.

5. 11.50-12.35 – klasa 1a - geografia - B. Gębusia.
6. 12.45-13.30 – klasa 1a – w-f chł. - P. Stawisiński.
7. 13.40-14.25 – klasa 1a –- koniec zajęć.


napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecni: M. Szczepański, I. Wojniak, M. Kapelan, E. Szostak

6. 12.45-13.30 – klasa 2b – pp - W. Adamczyk.
7. 13.40-14.25 – klasy: 2a, 2c- w-f chł. - P. Stawisiński.
8. 14.35-15.20 – klasy: 1a, 1b, 1c - gr. p. M. Kapelan, I. Wojniak, E. Szostak – koniec lekcji.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecny: M. Szczepański.

1.8.00-8.45 – klasa 1b - lekcje rozpoczynają się o 8.55.
2. 8.55-9.40 – klasa 2b - Spotkanie z Posłem na Sejm Wiesławem Suchowiejko. Temat prelekcji ” Polska Prezydencja w Uni Europejskiej.”
5. 11.50-12.35 – klasa 1b – pp - W. Adamczyk.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecni: M. Szczepański, G. Ludwikowska.

4. 10.55-11.40 – klasa 1a – w-f dz. - D. Wojniak.
5. 11.50-12.35 – klasa 1b – geografia - B. Gębusia.
6. 12.45-13.30 – klasa 2c - geografia - B. Gębusia.

napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecny: M. Szczepański.

5. 11.50-12.35 – klasa 3a – historia - M. Kopowski.
6. 12.45-13.30 – klasa 1c - historia - A. Kostrzewińska.
8. 14.35-15.20 – klasa 1a - historia – M. Kopowski.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecny: M. Szczepański.

1.8.00-8.45 – klasa 1a – historia - M. Kopowski.
2. 8.55-9.40 – klasa 3a – j. niemiecki – D. Maj.
3. 9.50-10.35 – klasa 2c – geografia - B. Gębusia.
4. 10.55-11.40 – klasa 1a – j. angielski - M. Kapelan.
4. 10.55-11.40 – klasa 1b – j. polski – A. Kostrzewińska.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecni: M. Szczepański, M. Kapelan, M. Drzewiecka.

1.8.00-8.45 – klasa 3a - zajęcia rozpoczyna o godz. 8.55.
2. 8.55-9.40 – klasa 3a – matematyka - M. Freyter.
4. 10.55-11.40 – klasa 3a – historia - M. Kopowski.
4. 10.55-11.40 – klasa 1c – historia - A. Kostrzewińska.
4. 10.55-11.40 – klasa 1a – koniec lekcji.
5. 12.00 – Rekolekcje w Kościele WNMP.
napisał(a): Jarosław Strześniewski |
Nieobecni: M. Szczepański, M. Kapelan, M. Wolanin.

2. 8.55-9.40 – klasa 3a – zajęcia rozpoczynają się o godz. 9.50.
2. 8.55-9.40 – klasa 2b – matematyka - M. Freyter - zamiast 2 lekcji w poniedziałek.
3. 9.50-10.35 – klasa 2c – historia - A. Kostrzewińska.
3. 9.50-10.35 – klasa 3c – j. angielski - I. Wojniak.
4. 10.55-11.40 – klasa 2a – historia - M. Kopowski.
4. 10.55-11.40 – klasa 3a – j. angielski - I. Wojniak.
4. 10.55-11.40 – klasa 3b – biologia - D. Wojniak.
5. 11.50-12.35 – klasy: 2a, 2b, 2c - j. angielski - I. Wojniak/ E. Szostak.
6. 12.45-13.30 – klasy: 1a, 1b, 1c - j. angielski - I. Wojniak/ E. Szostak.
7. 13.40-14.25 – klasy: 1a, 1b, 1c – j. angielski - I. Wojniak/ E. Szostak.
napisał(a): Jarosław Strześniewski, źródło: Wioleta Grzebień - Sekretariat LO |
Nieobecni: M. Drzewiecka, M. Szczepański, D. Maliczewski.

1.8.00-8.45 – klasy: 1a, 1b, 1c - gr. j. niemieckiego M. Drzewieckiej rozpoczyna lekcje o godz. 8.55.
1. 8.00-8.45 – klasa 2b – lekcje rozpoczynają się o 8.55.
2. 8.55-9.40 – klasy: 3b, 3c – j. angielski/ j. niemiecki – M. Kapelan/ D. Maj.
2. 8.55-9.40 – klasa 1a - historia - M. Kopowski.
3. 9.50-10.35 – klasa 3b – historia - M. Kopowski.
3. 9.50-10.35 – klasy: 3b, 3c – j. angielski/ j. niemiecki – M. Kapelan/ D. Maj.
5. 11.50-12.35 – klasa 3a - historia - M. Kopowski.
5. 11.50-12.35 – klasy: 2a, 2b, 2c – czytelnia - gr. j. niemieckiego M. Drzewieckiej.
6. 12.45-13.30 – klasa 1c - historia – A. Kostrzewińska.

napisał(a): Jarosław Strześniewski |

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [aktualne działu | dodaj news]
!!!

klik
kliknij i zaloguj się do e-dziennika


KANAŁ FILMOWY LO
!
Akademia Pomorska w Słupsku - kliknij
Politechnika Koszalińska
Filmy LO w serwisie You Tube
klik
Nasza szkoła w encyklopedii
Facebook
Stowarzyszenie Absolwentów LO w Sławnie
SP nr 2 w Sławnie
SP nr 3 w Sławnie
SP w Sławsku
SP w Warszkowie
SP w Jarosławcu
SP w Malechowie
SP w St. Jarosławiu
SP we Wrześnicy
SP w Pieszczu
Kliknij i przeczytaj ofertę
Nasze LO to pierwsza szkoła średnia w Powiecie Sławieńskim uznana przez minister edukacji Katarzynę Hall w za miejsce odkrywania talentów
BIP - kliknij
działy artykułów
działy newsów
© 2001-2014 Zespół Szkół w Sławnie im. J. H. Dąbrowskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Liceumslawno.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Engine powered by jPORTAL 2