Strona główna Redakcja Kontakt
 kliknij  für deutschsprechende Freunde  for English speaking friends
szukaj:
Adres
Jak do nas trafić?
Ogłoszenia
Zarządzenia
Aktualności
DZIENNIK
Szkoła z klasą
Plan lekcji
Dzwonki
Kalendarium
Dni wolne
Matura 2021
Biblioteka
Dokumenty
Podręczniki 2021/2022
Dyrektor
Nauczyciele
Pedagog
Doradca zawodowy
Inni pracownicy
Samorząd
Program Samorządu
Henryczki
Złoty Absolwent
Prezydium
Terminarz zebrań
Regulamin Rady
Konto Rady Rodziców
Ubezpieczenie
Wychowawcy
Ogłoszenia
Samorząd Słuchaczy
Podręczniki 2021/2022
Terminy zjazdów
Godziny lekcyjne
Rekordy
Absolwenci
Filmy
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Listy gratulacyjne
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1


Deklaracja dostępności cyfrowej

Rozmiar: 8860 bajtów Sara Borzyszkowska (SarSSS) jest uczennicą klasy 1a, od dwóch lat zajmuje się muzyką hip-hopową. Jest szczerą, młodą, odważną dziewczyną, której do życia potrzebne jest coś więcej niż zjadanie chleba. Działa twórczo, tworzy muzykę, uważnie słucha tych, którzy chwalą i tych, którym jej muzyka nie podoba się. Lubimy takich ludzi, cieszymy się, że są w środowisku naszej szkoły i będziemy promować ich działania. W dziale "Pobierz pliki > Muzyka z mp3" znajdziecie cztery utwory Sary. O swojej muzyce, okolicznościach powstania mówi: ""Hip-hopem zajmuję się już prawie dwa lata. Nie mam sprecyzowanej odpowiedzi na standardowe pytanie "DlaczegoSasSSS właśnie RAP?". Równie dobrze mogłabym śpiewać w operze (hehe), ale nie czuję tego, co czuję do hip-hopu. Nie potrzebuję do wykonywania tej muzyki zbyt wielkiego szkolenia, ani wielkich wysiłków, sama nie wiem jak możliwe jest to, że rymy układają mi się w głowie na poczekaniu. Najważniejsze, żeby CZUĆ, KOCHAĆ i ULEPSZAĆ to, co się robi, wypracowywać swój własny styl, dobrać odpowiednie słowa, aby całość miała sens i po to, żeby ludzie słuchający tych utworów, wiedzieli, że nie robi ich ktoś, kto jest wierszokletą tworzącym na kolanie. W pewnym sensie jest to forma zabijania czasu i nudy, jaka panuje w naszym mieście, jednak najważniejszym powodem jest robienie tego, do czego zostało się stworzonym. Każdy człowiek mógłby nagrać lub wykonać utwory tego typu, które tworzę ja. Niby nie potrzeba do tego żadnego sprytu, ale jaka jest różnica w odsłuchu, kiedy rapuje człowiek, który ma potencjał i człowiek, który poza słuchaniem hip-hopu nie ma z nim nic więcej wspólnego. Najważniejsze, że mam uznanie wśród społeczności, która tworzy tę subkulturę. Kocham robić to, co robię aktualnie i będę robiła, dopóki będzie to możliwe. Komentarzy na temat mojej muzyki jest wiele, więcej pozytywnych, mniej negatywnych, to mnie bardzo cieszy i napędza do dalszego działania.

Osoby, które wykonują ze mną utwory, nie tylko te zamieszczone na stronie LO, pochodzą ze Sławna - tj. Ketnik, Pity (ODW SKŁAD) oraz Neila. Moje wszystkie wokale zostały zarejestrowane w studiu domowym u Ketnika i zmasteringowane również przez niego (to on SarSSSpomagał mi zawsze przy wszystkich nagraniach, mówił co jest dobre, a co do poprawy i można powiedzieć, że to za jego pomocą, wyrobiłam sobie styl taki, jaki mam obecnie. Kilka miesięcy temu SarSSS, to byłam ja i on, obecnie jestem tylko JA ; )). Są również osoby użyczające swoich wokali, mieszkające poza Sławnem, poza Pomorzem - tworzymy wspólnie projekty, poprzez odnajdywanie swojej twórczości w sieci, jeśli podobają nam się nasze wykonania, postanawiamy nagrać coś razem. Ludzie ci mieszkają w różnych stronach Polski, mimo to współpracuje nam się dobrze, czasami nawet lepiej i sprawniej niż z ludźmi z naszych miast.


Podkładami do piosenek zajmują się różni ludzie, większość podkładów na których nagrywam jest robiona przez chłopców, którzy nie znają się ze sobą, co sprawia, że nie opieram się tylko na jednym temacie. Producentami podkładów, na których nagrywam najczęściej są: Lipin (Świnoujście), Neila, a także Elbarto&LiamB. Korzystamy z chłopcami również z instrumentali znanych składów, ale tylko wtedy, kiedy wiemy, że na naszym dysku nie znajduje się żaden bit godny uwagi ; )

napisał(a): Jarosław Strześniewski |
!!!

klik
kliknij i zaloguj się do e-dziennika


KANAŁ FILMOWY LO
!
Akademia Pomorska w Słupsku - kliknij
Politechnika Koszalińska
Filmy LO w serwisie You Tube
klik
Nasza szkoła w encyklopedii
Facebook
Stowarzyszenie Absolwentów LO w Sławnie
SP nr 2 w Sławnie
SP nr 3 w Sławnie
SP w Sławsku
SP w Warszkowie
SP w Jarosławcu
SP w Malechowie
SP w St. Jarosławiu
SP we Wrześnicy
SP w Pieszczu
Kliknij i przeczytaj ofertę
Nasze LO to pierwsza szkoła średnia w Powiecie Sławieńskim uznana przez minister edukacji Katarzynę Hall w za miejsce odkrywania talentów
BIP - kliknij
działy artykułów
działy newsów
© 2001-2014 Zespół Szkół w Sławnie im. J. H. Dąbrowskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Liceumslawno.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Engine powered by jPORTAL 2