Rozmiar: 8860 bajtów Sara Borzyszkowska (SarSSS) jest uczennicą klasy 1a, od dwóch lat zajmuje się muzyką hip-hopową. Jest szczerą, młodą, odważną dziewczyną, której do życia potrzebne jest coś więcej niż zjadanie chleba. Działa twórczo, tworzy muzykę, uważnie słucha tych, którzy chwalą i tych, którym jej muzyka nie podoba się. Lubimy takich ludzi, cieszymy się, że są w środowisku naszej szkoły i będziemy promować ich działania. W dziale "Pobierz pliki > Muzyka z mp3" znajdziecie cztery utwory Sary. O swojej muzyce, okolicznościach powstania mówi: ""Hip-hopem zajmuję się już prawie dwa lata. Nie mam sprecyzowanej odpowiedzi na standardowe pytanie "Dlaczego

SasSSS właśnie RAP?". Równie dobrze mogłabym śpiewać w operze (hehe), ale nie czuję tego, co czuję do hip-hopu. Nie potrzebuję do wykonywania tej muzyki zbyt wielkiego szkolenia, ani wielkich wysiłków, sama nie wiem jak możliwe jest to, że rymy układają mi się w głowie na poczekaniu. Najważniejsze, żeby CZUĆ, KOCHAĆ i ULEPSZAĆ to, co się robi, wypracowywać swój własny styl, dobrać odpowiednie słowa, aby całość miała sens i po to, żeby ludzie słuchający tych utworów, wiedzieli, że nie robi ich ktoś, kto jest wierszokletą tworzącym na kolanie. W pewnym sensie jest to forma zabijania czasu i nudy, jaka panuje w naszym mieście, jednak najważniejszym powodem jest robienie tego, do czego zostało się stworzonym. Każdy człowiek mógłby nagrać lub wykonać utwory tego typu, które tworzę ja. Niby nie potrzeba do tego żadnego sprytu, ale jaka jest różnica w odsłuchu, kiedy rapuje człowiek, który ma potencjał i człowiek, który poza słuchaniem hip-hopu nie ma z nim nic więcej wspólnego. Najważniejsze, że mam uznanie wśród społeczności, która tworzy tę subkulturę. Kocham robić to, co robię aktualnie i będę robiła, dopóki będzie to możliwe. Komentarzy na temat mojej muzyki jest wiele, więcej pozytywnych, mniej negatywnych, to mnie bardzo cieszy i napędza do dalszego działania.

Osoby, które wykonują ze mną utwory, nie tylko te zamieszczone na stronie LO, pochodzą ze Sławna - tj. Ketnik, Pity (ODW SKŁAD) oraz Neila. Moje wszystkie wokale zostały zarejestrowane w studiu domowym u Ketnika i zmasteringowane również przez niego (to on SarSSSpomagał mi zawsze przy wszystkich nagraniach, mówił co jest dobre, a co do poprawy i można powiedzieć, że to za jego pomocą, wyrobiłam sobie styl taki, jaki mam obecnie. Kilka miesięcy temu SarSSS, to byłam ja i on, obecnie jestem tylko JA ; )). Są również osoby użyczające swoich wokali, mieszkające poza Sławnem, poza Pomorzem - tworzymy wspólnie projekty, poprzez odnajdywanie swojej twórczości w sieci, jeśli podobają nam się nasze wykonania, postanawiamy nagrać coś razem. Ludzie ci mieszkają w różnych stronach Polski, mimo to współpracuje nam się dobrze, czasami nawet lepiej i sprawniej niż z ludźmi z naszych miast.

Podkładami do piosenek zajmują się różni ludzie, większość podkładów na których nagrywam jest robiona przez chłopców, którzy nie znają się ze sobą, co sprawia, że nie opieram się tylko na jednym temacie. Producentami podkładów, na których nagrywam najczęściej są: Lipin (Świnoujście), Neila, a także Elbarto&LiamB. Korzystamy z chłopcami również z instrumentali znanych składów, ale tylko wtedy, kiedy wiemy, że na naszym dysku nie znajduje się żaden bit godny uwagi ; )