Ale super teksty
autor: ~:)
ten tekst spiewali zdecydowanie ironicznie
autor: ~red.
Wcale nie zaprzeczam.
autor: ~:)
niezły sprzęcior ;d, czas zassac mpczi
autor: ~SarSSS
Też bym chciał pobrzękać na gitarze, czy coś w tym stylu, ale ani gitary nie mam, nut nie znam, śpiewać nie umiem ;p To może chociaż bęben sobie kupie i się wystukiwać jakiś rytm naucze.. Jacyś sponsorzy są? Długoterminowa inwestycja
autor: ~franek
Umiesz śpiewać, umiesz. Słyszałam.
autor: ~Dorota
totalny oldschool i to dosłownie. chciałbym być na tym zjeździe absolwentów ale ja w tym roku kończę szkołę, więc trochę dziwnie zaraz po wyjściu ze szkoły na zjazd się wybierać, bo to trzeba za jakieś, wiecie, 15 lat pójść żeby nie było pozdrawiam muzyków, podziwiam i życzę powodzenia. p.s.franek- uwierz w swoje siły, każdy ma jakieś talenty
autor: ~3c
Fajnie jest powspominać stare dobre czasy, które szybko przemijają, a życie idzie do przodu. Mam prośbę do kolegów i koleżanek Darka z tamtych lat.. Nie wiem czy wiecie, ale Darek Lipski jest w Sławnie i mieszka od pewnego czasu u Dziadków. Jest chory i nie wychodzi z domu. Może przypadkiem warto by było go odwiedzić i powspominać tamte lata. Pozdrawiam (AL)
autor: ~Andrzej
...proszę o wstrzymanie się i chwilę cierpliwości w odwiedzinach Darka, Darek potrzebuje przede wszystkim spokoju w tej trudnej chorobie...
Pozdrawiam wszystkich członkóws zespołu "są gorsi".Byliście wspaniali..Już sie cieszę,że zapowiedzieliście występ na zjeżdzie w 2010 roku.Mam nadzieję, ze doczekam tej chwili.Serdecznie pozdrawiam Darka i życzę szbkiego wyzdrowiania. A.Łomnicka /wasza kura/.
autor: ~Albina
Wysłuchałam wszystkich siedmiu utworów na mp3.Lepszą nieco jakością nagrania wyróżniają się:"to my podziemie" i "próżniak".Jestem pełna podziwu,bo Wy już wtewdy próbowaliście rapować...Cieszę się,że znów zagracie..Może doczekam zjazdu w 2010 roku.Zyczę powodzenia,Ja Was dobrze pamiętam i ten dwcipny napis na perkusji:" S ą g o r s i ". A .Łomnicka.
autor: ~Albina
je3g9zrwbc7a7kqh87